Budowa domu - Łódź

Łódź, budowa domu kompleksowa i terminowa

Wybudowanie domu w Łodzi jest bardzo dużym przedsięwzięciem dla inwestorów. Realizacja wymaga nie tylko dużych nakładów finansowych, ale również poświęcenia swojego czasu i uwagi. Tak bywa zazwyczaj, ale… wcale nie musi tak być. Jeżeli podejmą Państwu współpracę z firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem, która zna potrzeby inwestorów i rynek budowlany lepiej niż własną kieszeń. Firma New-House kompleksowo buduje domy w Łodzi w taki sposób, by inwestor został maksymalnie odciążony z odpowiedzialności za realizację.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, New-House rozpoczęła działalność w 1991 roku. Od tego czasu została przez nas zrealizowana niejedna budowa domu w Łodzi. Nasza kompleksowa oferta polega na zadbaniu o każdy szczegół budowy, inwestor nie musi się stresować i martwić o przypilnowanie kolejnego zadania. Jeśli chodzi o Łódź budowa domu przebiega bardzo sprawnie. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie już w momencie poszukiwana idealnej działki pod budowę i w trakcie wybierania projektu domu jednorodzinnego. Poza samą realizacją budowy zajmujemy się także sprawami urzędowymi, wykonaniem zagospodarowania terenu i aranżacji wnętrza budynku.

Budujemy domy na terenie całej Polski, w tym również w Łodzi i okolicach. Nasze realizacje są wykonywane w oparciu o sprawdzone, wysokiej klasy materiały. Co więcej, ekipa wykonawcza składa się ze sprawdzonych wieloletnich pracowników, którzy charakteryzują się szeroko rozwiniętą wiedzą specjalistyczną oraz dużym doświadczeniem w zawodzie. To dzięki nim domy w Łodzi są realizowane tak sprawnie i precyzyjnie, a na każdą z realizowanych przez nas kompleksowo budów przyznajemy aż dziesięć lat gwarancji.

Załatwianie dostaw materiałów? Wnioskowanie o kolejne zgody w lokalnym urzędzie? Poszukiwanie konkretnych specjalistów? Tak nie musi wyglądać budowa domu! Łódź to jedno z miast, w którym realizujemy swoje usługi i również dla Państwa możemy zadbać o każdy aspekt budowy.

Budowa domu Łódź – jak wygląda w wykonaniu New-House?

Firma New-House realizuje budowę domów w oparciu o najlepsze standardy na rynku. Decydując się na to, by Państwa wymarzony dom w Łodzi został zrealizowany przez naszą firmę, zyskują Państwo gwarancję, że dokładny przebieg współpracy będzie zależał od Państwa indywidualnych oczekiwań. Biorąc pod uwagę na przykład Łódź budowa domu jest podzielona na trzy etapy:

 • Stan surowy – na pierwszym etapie prac, by wybudować dom w Łodzi, są wykonywane wszelkie prace ziemne, fundamenty, położenie izolacji, postawienie ścian, schodów, stropu, więźby dachowej, pokrycia dachowego itp.

 • Stan deweloperski – w kolejnym kroku wykonywana jest stolarka okienna, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, ocieplenia, cała elewacja. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam około sześciu miesięcy.

 • Prace pod klucz – ostatnim etap prac to przygotowanie budynku pod zamieszkanie. Jest wykładana podłoga, malowane są ściany, montuje się drzwi wewnętrzne, a także urządzenia sanitarne, sprzęt elektroniczny. Budowa standardowego domu pod klucz zajmuje nam dziewięć miesięcy.

Ostatni etap prac może być znacznie szerszy, jeżeli tego sobie Państwo zażyczą. Firma New-House zajmuje się również realizacją zagospodarowania terenów zielonych. Wówczas budowa domu (Łódź) może zostać poszerzona na przykład o wykonanie podjazdu, chodnika, ogrodzenia, bramy wjazdowej, nasadzeń, tarasu, altany i wiele innych rzeczy.

W przeciągu naszej wieloletniej pracy zrealizowaliśmy już wiele różnych domów jednorodzinnych – były wśród nich bardzo duże, ekskluzywne domy, a także małe, klimatyczne domy poniżej stu metrów kwadratowych. Wszystkich naszych prac było już około tysiąca pięciuset, część z nich zostało udostępnionych na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, zbudowane przez nas domy jednorodzinne mogą być dla Państwa ciekawą inspiracją by zrealizować własny dom w Łodzi.

Budowa domu Łódź – sprawdź gotowe projekty!

Inwestorzy decydujący się na to, by to firma New-House zrealizowała dla nich dom w Łodzi, mają możliwość wyboru różnych typów współpracy. Wyróżniamy wśród nich budowę, która wykorzystuje:

 • Gotowe projekty domów jednorodzinnych,

 • Projekty tworzone na indywidualne zlecenie inwestora,

 • Projekty zakupione przez inwestora w zewnętrznej firmie projektowej.

Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się gotowe projekty domów. Swoją popularność zawdzięczają szerokiemu wyborowi, niskiej cenie i możliwości dokładnego obejrzenia realizacji jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli chcą Państwo by to właśnie w okolicach miasta Łódź budowa domu została zrealizowana, warto wziąć pod uwagę gotowe projekty. Zachęcamy do zapoznawania się z szeroką bazą gotowych projektów, które znajdują się na stornie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Gotowe projekty są zróżnicowane pod każdym kątem: metrażu budynku, rodzaju budowy, stylu. Dzięki temu z łatwością znajdą Państwo właśnie ten projekt, który idealnie wpasuje się w Państwa potrzeby. W przypadku, gdyby pojawiła się potrzeba przeprowadzenia zmian w jednym z planów budowy – nasi architekci są w stanie wykonać na Państwa prośbę adaptację. W jej ramach może zostać zmienione ułożenie okien, drzwi, ścian, a nawet może zostać zmieniona kubatura budynku. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Jeżeli mają Państwo do dyspozycji niestandardową działkę i problem ze znalezieniem odpowiedniego projektu – zachęcamy do skontaktowania się z nami, chętnie Państwu pomożemy. Naszym celem jest wspieranie klienta na każdym etapie prac związanych z realizacją wymarzonego domu.

Wybuduj dom w Łodzi z profesjonalistami – opinie o New-House

Jako firma budowlana działająca od 1991 roku mamy za sobą współprace z wieloma inwestorami. Poznanie ich oczekiwań i dopasowanie do nich naszej pracy było jednym z naszych głównych celów, bardzo zależy nam na tym, by klienci mogli być maksymalnie zadowoleni z realizacji. Dlatego nasza oferta jest stworzona w ten sposób, by mogła spełnić oczekiwania każdego inwestora:

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonanie usługi,

 • Wsparcie merytoryczne i doradztwo,

 • Budowa domu od A do Z,

 • Realizacja spraw formalnych,

 • Jasno określone warunki umowy (w tym terminy i koszty realizacji).

To, ile pracy wkładamy w budowę domów skutkuje zadowolonymi opiniami naszych klientów na temat współpracy. Cieszymy się mocną renomą wśród inwestorów, którzy chętnie polecają nas swoim bliskim. Jeżeli rozważają Państwo współpracę z nami w celu budowy domu w Łodzi, zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób podzieliło się opiniami na temat naszych usług.

Budowa domu Łódź – te słowa nie muszą oznaczać stresu. Wybierając usługi firmy New-House zyskują Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Nasz numer telefonu i adres mailowy znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do współpracy, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i szerzej przedstawimy naszą ofertę!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły