Budowa domu Śląsk

Budowa domu Śląsk – zajmiemy się tym kompleksowo!

Budowa domu to wymagający zaangażowania, czasu i dużych nakładów finansowych proces. Z tego względu robimy wszystko, co w naszej mocy, by możliwie ułatwić inwestorom ten proces. Budowa domu Śląsk? To nie musi być stresujący czas. Firma New-House zajmuje się kompleksowo całą realizacją, a klient jest maksymalnie odciążony z odpowiedzialności za budowę wymarzonego domu.

Dom na Śląsku to marzenie wiele osób – to region z szerokimi możliwościami zawodowymi i edukacyjnymi, a przy tym jest bogaty w ciekawe turystycznie i krajobrazowo miejsca. Trudno się dziwić, że w takim regionie, jak Śląsk budowa domu jest tak popularnym zagadnieniem. Firma New-House powstała po to, by poprowadzić Państwa przez proces realizacji sprawnie i bezstresowo. Dzięki naszemu wypracowanemu przez lata systemowi pracy jest to możliwe przy każdej z realizacji. Tak może wyglądać też budowa Państwa wymarzonego domu w województwie śląskim!

Budowa domu na Śląsku w wykonaniu firmy New-House

Kompleksowa budowa domów to usługa, którą oferujemy naszym klientom niezmiennie od 1991 roku na terenie całej Polski, w tym również na Śląsku. Jeśli chodzi o tak ciekawe regiony jak Śląsk budowa domów obejmowała zróżnicowane projekty pod kątem rodzaju, technologii, stylu i metrażu realizacji. Budowane przez nas domy jednorodzinne są dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta, dlatego mieliśmy możliwość realizacji wielu interesujących projektów. Wśród nich znalazły się domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, domy bliźniacze, w tym również były domy energooszczędne oraz pasywne. Nasze realizacje to także różnorodna stylistyka – budowaliśmy domy w stylu nowoczesnym, klasycznym, wiejskim, amerykańskim, skandynawskim i wielu innych.

Interesuje Państwa kompleksowa budowa domów (Śląsk)? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami: https://new-house.com.pl/realizacje. Być może któryś z tych domów jednorodzinnych okaże się dla Państwa inspiracją, by zaprojektować w podobnym stylu własny, wymarzony dom na Śląsku. Warto pamiętać, że kompleksowa współpraca z naszą firmą to dziesięcioletnia gwarancja na wykonane usługi.

Podczas wielu lat pracy udało nam się zrealizować około tysiąca pięciuset domów jednorodzinnych, niejednokrotnie odbywała się właśnie w takich regionach jak Śląsk budowa domów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza świetnie wykwalifikowana, doświadczona ekipa pracowników. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi, sprawdzonymi osobami, które pozwalają nam na zrealizowanie budowy precyzyjnie i sprawnie, zgodnie z określonymi wcześniej terminami i oczekiwaniami. Ich rzetelność sprawia, że od lat cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wśród inwestorów. Jeżeli „budowa domu Śląsk” to słowa, które wpisują Państwo często w wyszukiwarkę, polecamy zapoznać się z naszymi referencjami i nie szukać dłużej firmy wykonawczej, warto zaufać profesjonalistom. Opinie klientów na temat współpracy z naszą firmą są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/referencje.

Kompleksowa budowa domu Śląsk – proces realizacji

Jak wygląda budowa domu na Śląsku, gdy realizacją zajmuje się firma New-House? To świetnie zorganizowany proces kompleksowej współpracy, gdzie dom może zostać zrealizowany od początku do końca, a inwestor nie będzie musiał się martwić nawet sprawami formalnymi. Decydując się na to, by budowa domu została zrealizowana przez naszą firmę, będą Państwo mieli zapewnione:

Pomoc w wyborze działki

Jeśli chodzi o Śląsk budowa domów może zostać zrealizowana zarówno na ternach wiejskich, podmiejskich, jak i w największych miastach województwa śląskiego: w Katowicach, Gliwicach, Bielsko-Białej, Rybniku, Rudzie Śląskiej, Bytomiu itp. Jak jednak wybrać działkę, która będzie spełniała najważniejsze warunki budowy? Doradzamy naszym klientom tak, aby teren pod budowę był dopasowany pod kątem kształtu, rozmiaru, rodzaju gruntów, poziomu wód gruntowych, zalesienia, a także dostępu do mediów. Oceniamy również korzystność warunków określonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Budując dom na Śląsku koniecznie trzeba bazować na dobrej jakości działce – to nie tylko ułatwi proces realizacji, ale również zagwarantuje optymalny koszt budowy.

Doprowadzenie mediów do działki

Czasami zdarza się tak, ze kompleksowa budowa domów, jeśli chodzi o śląskie województwo, jest wykonywana na działkach nieuzbrojonych. Nie stanowi to jednak dla problemu – gwarantujemy zrealizowanie wszystkich wymaganych w tej kwestii formalności oraz sprawne wykonawstwo. Realizujemy dla naszych klientów doprowadzenie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz elektrycznych.

Wybór projektu domu

Jako firma od wielu lat działająca na rynku budowlanym doskonale wiemy, że tak samo jak wiele realizacji tak samo wiele oczekiwań klientów. Właśnie dlatego prezentujemy szeroką ofertę, dzięki której klienci będą mogli z łatwością dopasować formę współpracy do swoich potrzeb. Kompleksowa budowa domu w woj. Śląskim może zostać zrealizowana na podstawie gotowego projektu (warto zapoznać się z naszą ofertą gotowych propozycji: https://new-house.com.pl/projekty-domow) lub na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu u naszego architekta. Realizujemy również budowę domu na podstawie projektu, który został przez klienta zakupiony w zewnętrznej firmie projektowej.

Określenie kosztów realizacji

Budowane przez nas domy na Śląsku są realizowane z gwarancją jasno określonych kosztów. Już na etapie wstępnych rozważań współpracy mogą Państwo skorzystać z naszego darmowego kalkulatora budowlanego, gdzie zostanie wstępnie oszacowany koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Narzędzie jest dostępne na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Oczywiście, przed podpisaniem umowy wykonujemy również dla Państwa szczegółową wycenę współpracy.

Załatwienie spraw formalnych

Warto pamiętać, że budowa domu (Śląsk i każde inne miejsce) wymaga załatwienia również wielu spraw formalnych. Doskonale wiemy, że to żmudna i uciążliwa praca, dlatego bierzemy to na siebie! Inwestor nie musi się tym martwić. Zajmiemy się pozwoleniem na budowę, uzyskaniem warunków zabudowy, a także formalnościami związanymi z podłączeniem mediów.

Sprawna, terminowa budowa

Firma New-House spłynie z tego, że wykonuje swoją pracę terminowo i dokładnie. Interesują Państwa domy na Śląsku? Wymarzoną realizację do stanu deweloperskiego wykonamy dla Państwa w sześć miesięcy, natomiast budowa pod klucz zajmuje nam dziewięć miesięcy.

Zagospodarowanie terenu wokół domu

Nasi klienci mogą liczyć również na to, że wykonamy dla nich piękne otoczenie domu. Realizacja jest wykonywana zgodnie z funkcjonalnie przygotowanym projektem, który będzie obejmował wykonanie nasadzeń, ogrodzenia, podjazdu, bramy, a nawet tarasu, pergoli lub altany. Wszystko oczywiście zostanie dopasowane do powierzchni działki oraz do Państwa potrzeb.

Aranżacja wnętrza

Warto wiedzieć, że kompleksowa budowa domu (np. woj. Śląskie) może zostać zrealizowana wraz z aranżacją wnętrza wybudowanego domu. Dzięki temu uzyskają Państwo w szybkim tempie dom z pięknym, dopasowanym do całej aranżacji wnętrzem. Projekt wnętrza jest wykonywany w zgodzie z Państwa potrzebami i możliwościami finansowymi.

Odbiór budynku

Ostatnim etapem współpracy, gdy jest realizowana budowa domu na Śląsku, będzie odbiór budynku. Firma New-House gromadzi w tym celu wszystkie wymagane dokumenty: odbiory prac budowlano-instalacyjnych, protokoły odbioru, protokoły sprawdzeń przyłączy i instalacji, świadectwo charakterystyki energetycznej, dziennik budowy, dokumentację geodezyjną, a także kopię pozwolenia na budowę.

Wybuduj dom na Śląsku z New-House!

Jeżeli spodobała się Państwu nasza oferta, z chęcią zrealizujemy również dla Państwa kompleksową budowę domu jednorodzinnego na Śląsku. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie w godzinach 7-21 w dowolnym dniu tygodnia. Nasze dane są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy również do zadawania ewentualnych pytań, chętnie na nie odpowiemy!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły