Domy do Miliona

 

Jaki można zbudować dom za milion złotych?

Budowa domu to poważna decyzja, która wymaga dużych nakładów finansowych i powinna być bardzo przemyślana. Jak będzie wyglądał Państwa dom zależy na równi od potrzeb i możliwości. Jeżeli zastanawiają się Państwo jaki można wybudować dom za milion złotych to chętnie pomożemy przy wyborze.

Nasza baza gotowych projektów jest wypełniona różnego typy domami, których budowa do stanu deweloperskiego, nie przekracza kosztów miliona złotych. Znajdą tu Państwo coś dla siebie, zarówno gdy interesują Państwa rezydencje, jak i nowoczesne wille, domy w stylu dworków lub tradycyjne domy jednorodzinne. Firma New-House podejmuje współpracę z inwestorami zarówno wtedy, gdy klienci korzystają z oferowanych przez nas projektów, jak i wtedy, gdy oczekują przygotowania indywidualnego projektu lub wtedy, kiedy proszą nas o wykonanie projektu, który został wcześniej dla nich przygotowany przez wybranego architekta. Nasz zakres usług jest bardzo szeroki i pozwala idealnie dopasować się do potrzeb klientów.

Gotowy projekt domu za milion złotych

Specjalnie dla Państwa, naszych klientów, przygotowaliśmy na stronie internetowej bazę projektów z gotową wyceną. Wśród nich mogą Państwo również znaleźć dom za milion złotych. Projekty, których realizacja mieści się w kwocie miliona złotych znajdą Państwo pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-do-miliona. Są one wykonane w różnych stylach projektowych, a także różnią się pod kątem rodzaju budowy. Wśród nich są domy piętrowe, parterowe oraz domy z poddaszem. Oferowane projekty są zróżnicowane też pod kątem oferowanej przestrzeni. Jak się okazuje niemal połowa osób decydujących się na budowę domu deklaruje, że robią to z powodu chęci zwiększenia swojej przestrzeni mieszkalnej. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, wśród naszych ofert znajdują się również projekty rezydencji i nowoczesne wille. Ich metraż na pewno Państwa zadowoli.

Home-KONCEPT 51 – to pierwszy projekt, który chcemy Państwu zaproponować. Można wybudować ten dom za milion złotych i zapewniamy, że spełni on oczekiwania wielu inwestorów. To dom z poddaszem użytkowym, jego powierzchnia obejmuje 175 metrów kwadratowych. Został wykonany w innowacyjnym stylu i zdecydowanie zalicza się do domów typu nowoczesne wille. Ma oryginalną bryłę, a kolory, które wykorzystano przy elewacji oraz dachu podkreślają nowoczesny styl. Ten dom za milion został wzbogacony o dwa tarasy (z tyłu i z boku budynku) oraz dwustanowiskowy garaż.  Aby zrealizować  ten projekt domu za milion złotych muszą Państwo posiadać działkę o minimalnych wymiarach: szerokość 19,3 metrów i długość 28,95 metrów. Po szczegóły projektu, poznanie jego dokładnej ceny, a także zapoznanie się z jego wizualizacją zapraszamy na stronę: https://new-house.com.pl/projekt/1529.

Rezydencja Parkowa 4 – to nowoczesny parterowy dom za milion. Ma powierzchnię 215 metrów kwadratowych, jego jasna, prostokątna bryła jest okazała i budzi zachwyt. Ten projekt to bez wątpienia imponująca rezydencja, która wyglądem nawiązuje do szlacheckich dworków. Rezydencja Parkowa obejmuje 3 sypialnie oraz dodatkowy pokój, który zwykle spełnia funkcję gabinetu. Wnętrze domu wzbogaca efektowne otwarcie przestrzenne nad salonem. Warto wiedzieć, że projekty Rezydencji Parkowej oferują także dużą powierzchnię tarasową, która została umieszczona w podcieniu. Ten dom za milion złotych został wyposażony w dwustanowiskowy garaż, co jest niezwykle istotne dla całej funkcjonalności projektu. Aby zrealizować ten plan rezydencji wymagana jest działka o wymiarach minimum 32 metry szerokości i minimum 21,43 metrów długości. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ceną budowy tej rezydencji, a także obejrzeć jej projekt i wizualizację, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://new-house.com.pl/projekt/1143.

Sopran 5 – ten projekt to budynek z poddaszem użytkowym o powierzchni 128 metrów kwadratowych. Został on dla nas wykonany przez współpracującą z nami pracownię Domy w stylu. Sopran 5 to budynek wykonany w tradycyjnym stylu, jego widok budzi poczucie rodzinnego ciepła. Zdecydowanie można go określić jako dom za milion złotych, nie muszą się Państwo obawiać przekroczenia tej kwoty. Ten dom oferuje domownikom 3 pokoje sypialniane umieszczone na poddaszu, można tam również znaleźć dodatkową przestrzeń do dowolnej aranżacji. Ten dom będzie idealnym wyborem nawet dla 4-5 osobowych rodzin. Warto wiedzieć, że do domu przylega jednoosobowy garaż. Działka do budowy domu musi wynosić minimum 18,29 metrów szerokości na 21,34 metrów długości. Wokół domu można zaaranżować piękny ogród. Po więcej szczegółów zapraszamy Państwa pod adres: https://new-house.com.pl/projekt/2134.

Energooszczędny dom za milion złotych

Jako profesjonalna firma budowlana zawsze chętnie doradzamy klientom podczas budowy. Jedną z rad, którą często słyszą od nas inwestorzy, gdy decydują się na dom za milion, to rozważenie zastosowania dobrej jakości termoizolacyjnych materiałów. Dlaczego? Koszt rocznego ogrzewania domu za milion złotych, który był budowany tradycyjnymi metodami, wyniesie około 14 tysięcy.

W momencie, gdy zdecydują się Państwo na budowę domu energooszczędnego, koszty ogrzewania znacznie spadają. Roczna kwota potrafi być niższa nawet trzykrotnie. Patrząc przyszłościowo – to bardzo dobra inwestycja. Kiedy decydują się Państwo zbudować dom za milion złotych (bez względu na to czy to projekty rezydencji, nowoczesne wille czy tradycyjne domy) nie warto oszczędzać na termoizolacyjności. Stosując materiały zapewniające energooszczędność budynku ostateczna kwota nie zwiększy się bardziej niż o 2% lub 3% całej inwestycji. Zapewniamy jednak, że poniesione koszta bardzo szybko się Państwu zwrócą.

Dom za milion w wykonaniu firmy New-House

Zastanawiają się Państwo nad budową domu i rozważają wybór odpowiedniej firmy budowlanej? Serdecznie zapraszamy do współpracy. Pracujemy w budowlance już od 1991 roku, więc mamy za sobą lata doświadczenia, a także pełną specjalistyczną wiedzę. Zrealizowaliśmy już około 1500 projektów domów jednorodzinnych i mamy silną renomę budowaną przez lata, dzięki zadowolonym klientom. Zależy nam na tym, by klienci byli zawsze zadowoleni z ostatecznego efektu. Co więcej, oferujemy Państwu dziesięcioletnią gwarancję na zrealizowany projekt.

Część zrealizowanych  przez nas projektów mogą Państwo obejrzeć pod tym linkiem: https://new-house.com.pl/realizacje. Znajdują się tam różne realizacje: dom za milion złotych, małe domki oraz potężne rezydencje. Bez względu na to, na jaki dom się Państwo zdecydują – z wielką chęcią Państwa wesprzemy w realizacji.

Wymarzony dom za milion złotych czy też skromny, mały domek – podejmujemy się wszystkich realizacji. Zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 7 rano aż do 21. Można się z nami kontaktować bezpośrednio poprzez maila lub telefonicznie. Potrzebne dane znajdują się pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do kontaktu!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły