Domy do 600 tys

Projekty domów do 600 000 zł

Jeśli na budowę domu jednorodzinnego chcesz przeznaczyć nie więcej niż 600 tysięcy złotych, jesteś w dobrym miejscu. W bazie gotowych projektów domów znajdujących się na stronie internetowej New-House znajdziesz budynki jednorodzinne utrzymane w różnorodnej stylistyce, których koszt budowy nie przekracza sześciuset tysięcy złotych. Są wśród nich klasyczne nieruchomości stylizowane na średniowieczne dworki. Nie brakuje również domów współczesnych, które chętnie czerpią inspirację z filozofii minimalizmu. Oferowane projekty różnią się powierzchnią użytkową, funkcjonalnością oraz udogodnieniami, które czynią życie mieszkańców bardziej komfortowym.

Spis treści:

 • Domy do 600 tysięcy złotych od New-House

 • Gotowe projekty domów do 600 000 zł

 • Projekt Anabela G1

 • Projekt Okinawa B

 • Projekt Przytulny 1

 • Indywidualny projekt domu do sześciuset tysięcy złotych

 • Czy da się obliczyć dokładny koszt budowy domu jednorodzinnego do 600 tysięcy złotych?

 • Kompleksowa budowa domu do sześciuset tysięcy złotych z New-House


 

Domy do 600 tysięcy złotych od New-House

Budowa domu jednorodzinnego to niezwykle złożone przedsięwzięcie wymagające czasu, wiedzy oraz doświadczenia. Nic więc dziwnego, że wielu potencjalnych inwestorów zwyczajnie obawia się rozpoczęcia inwestycji, ponieważ nie czują się na siłach podołać wszystkiemu, co się z nią wiąże. Dodatkowo na co dzień najczęściej pracują w zupełnie innych branżach i mają świadomość braków w zakresie kompetencji związanych z branżą budownictwa jednorodzinnego. W takiej sytuacji najrozsądniej jest powierzyć budowę fachowcom, którzy zajmą się nią od przysłowiowego A do Z. Taką firmą jest New-House. To przedsiębiorstwo, które od ponad 30 lat buduje domy jednorodzinne na terenie całej polski. W tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem ponad 1500 projektów nieruchomości. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. To osoby niezwykle zaangażowane w swoją pracę, które każdy dom budują w taki sposób, jakby wykonywali go dla siebie. Nasi klienci doceniają takie podejście a ich zaufanie i zadowolenie jest dla nas największą nagrodą i motorem do ciągłego doskonalenia umiejętności oraz poszerzania oferty usług. Z tego miejsca za nie dziękujemy!

Współpracując z wieloma klientami, nie mogliśmy nie zauważyć specyficznych potrzeb współczesnych inwestorów. Chcą oni wybudować dom sprawnie, terminowo i przy minimalnym zaangażowaniu z ich strony. To zrozumiałe, ponieważ obecne tempo życia pozostawia niewiele czasu na życie osobiste, rodzinne oraz wypoczynek i klienci zwyczajnie nie chcą poświęcać go na załatwianie formalności związanych z budową i jej nadzorowanie. I nie muszą, ponieważ od tego mają nas. Naszą propozycję skonstruowaliśmy w taki sposób, aby wyręczyć inwestora nie tylko w zakresie fizycznej budowy domu, ale i spraw urzędowych, których umówmy się, jest niemało. Jeśli zechcesz, możemy wspierać Cię od samego początku budowy aż do jej zakończenia. Zresztą, nie musisz wierzyć nam na słowo, po prostu sprawdź poniższą listę zagadnień, którymi możemy się zająć, budując Twój wymarzony dom.

 1. Znalezienie działki na wskazanym terenie i sprawdzenie jej przed zakupem.

 2. Pomoc w wyborze gotowego projektu domu lub stworzenie projektu indywidualnego.

 3. Formalności związane z doprowadzeniem mediów i fizyczne wykonanie przyłączy wody, kanalizacji, prądu i gazu.

 4. Formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

 5. Fizyczna budowa domu do wybranego przez inwestora stanu (surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz) w tym również zakup i logistyka niezbędnych materiałów budowlanych, nadzór nad harmonogramem prac oraz pracą kolejnych ekip wchodzących na plac budowy.

 6. Aranżacja wnętrz nieruchomości.

 7. Zagospodarowanie terenu wokół domu.

 8. Formalności związane z technicznym odbiorem budynku oraz nadzór nad jego fizycznym przeprowadzeniem.

Pamiętaj, że powyższa lista stanowi jedynie przykład tego, czym możemy się zająć podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego. Dokładny zakres współpracy zależy każdorazowo od potrzeb inwestora, który zleca nam budowę domu.

Gotowe projekty domów do 600 000 zł

Gotowe projekty domów z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a ich różnorodność sprawia, że każdy inwestor jest w stanie znaleźć wśród nich dom najbardziej spójny z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wśród projektów znajdujących się w bazie New-House są zarówno domy tanie w budowie, jak i gotowe projekty domów do 600 tysięcy złotych oraz droższe. Nadto najbardziej znane pracownie projektowe w naszym kraju dbają o to, aby odzwierciedlały one aktualne światowe trendy w architekturze domów jednorodzinnych. Klienci decydują się na zakup gotowego projektu budowlanego, podkreślają rozliczne zalety tego praktycznego rozwiązania, należą do nich między innymi:

 • bardzo duży wybór projektów,

 • niska cena – nawet wliczając koszt obowiązkowej adaptacji projektu i dopasowania to wymagań inwestora,

 • krótki czas realizacji – od zamówienia do dostarczenia pełnej dokumentacji projektowej mija z reguły nie dłużej jak tydzień,

 • brak konieczności podejmowania przez inwestora wielu decyzji, które musiałby podjąć, zlecając przygotowanie projektu domu na indywidualne zamówienie,

 • drobiazgowe wizualizacje, które pozwalają na wyobrażenie sobie końcowego efektu nawet osobom, które nie są biegłe w czytaniu rysunków technicznych,

 • możliwość zapoznania się z domami, które zostały zrealizowane na podstawie interesującego inwestora projektu (czasem również możliwość kontaktu z właścicielami takich nieruchomości).

To rzecz jasna jedynie niektóre z zalet wyboru gotowego projektu domu jednorodzinnego. Jeśli również i ty rozważasz wykorzystanie gotowego projektu budowlanego domu, którego budowa kosztuje mniej niż 600 tysięcy złotych, to zachęcamy do zapoznania się z kilkoma przykładami z naszej oferty, które prezentujemy poniżej. Pamiętaj, że każdy projekt domu znajdujący się w naszych zasobach (lub taki pochodzący spoza nich) możemy dla Ciebie zrealizować w ramach budowy do stanu surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz.

Projekt Anabela G1

Anabela G1 to kompaktowy dom parterowy wykonany w technologii tradycyjnej o powierzchni użytkowej 89,57 m² z jednostanowiskowym garażem. Strefa dzienna tej nieruchomości składa się z salonu z kominkiem i wyjściem na taras, kuchni oraz jadalni. A dzięki zastosowaniu świetlików tunelowych wnętrza są doskonale doświetlone, co nie pozostaje bez wpływu na samopoczucie mieszkańców. Strefę nocną tworzą trzy sypialnie, łazienka oraz osobna toaleta. W planie domu znajduje się również pomieszczenie, które w miarę potrzeb można zaadaptować na pokój gościnny lub gabinet przeznaczony do niczym niezakłóconej pracy w trybie home-office.

Szczegóły projektu znajdziesz, klikając link: https://new-house.com.pl/projekt/4272

Projekt Okinawa B

Okinawa B to parterowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 82,40 m² przykryta dwuspadowym dachem. Dom przykuwa uwagę niecodzienną elewacją wykonaną z piaskowca, ciekawym podcieniem znajdującym się nad wejściem oraz drewnianą pergolą królującą ponad tarasem. Na przestronną część dzienną projektu Okinawa B składa się przeszklony salon z kominkiem i wyjściem na duży taras, jadalnią oraz kuchnią. W prywatnej części domu znajdziemy trzy sypialnie, z czego największa ma wyjście na taras, widok na ogród oraz garderobę. Pozostałe sypialnie mają do dyspozycji drugą łazienkę. W części technicznej znajdziemy wiatrołap, korytarz, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż przewidziany na dwa pojazdy.

Jeśli chcesz poznać koszt budowy domu w oparciu o ten projekt odwiedź dedykowaną mu podstronę https://new-house.com.pl/projekt/19517.

Projekt Przytulny 1

Przytulny 1 to dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 91 m². Projekt utrzymany jest w niezwykle popularnym współcześnie nurcie nowoczesnej stodoły. Przestrzeń na parterze zajmuje w większości pokój dzienny połączony z jadalnią oraz kuchnią. W holu znajdziemy także toaletę. W bryle domu na tej kondygnacji znajduje się również jednostanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze domownicy mają do dyspozycji trzy sypialnie, łazienkę, dużą garderobę oraz pralnię z suszarnią.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje wybudowanie tego domu w technologii murowanej, odwiedź link: https://new-house.com.pl/projekt/5172.

Indywidualny projekt domu do sześciuset tysięcy złotych

Zastanawiasz się, czy gotowy projekt domu da się wykorzystać w każdej sytuacji? Otóż nie. Jeśli posiadana przez Ciebie działka budowlana jest niestandardowa lub trudna w zabudowie może się okazać, że wybudowanie domu według gotowego projektu będzie niemożliwe. Na szczęście w takiej sytuacji nie musisz porzucać marzeń o własnym domu. Wystarczy bowiem zlecić wykonanie projektu domu uwzględniającego zarówno wymagania posiadanej parceli, jak i również oczekiwania Twoje i Twoich bliskich. Nadto indywidualne projekty domów zamawiają także inwestorzy, którzy mają mocno sprecyzowane oczekiwania odnośnie do estetyki nieruchomości, jej rozwiązań funkcjonalnych oraz udogodnień, których nie są w stanie spełnić gotowe projekty domów. New-House współpracuje z topowymi polskimi architektami, którzy reprezentują różnorodne style projektowe, dzięki czemu są w stanie zaspokoić potrzeby różnych klientów. Wśród nich z pewnością znajdziesz fachowca, który zaprojektuje dla Ciebie nowoczesny dom do sześciuset tysięcy złotych. Pamiętaj, że taką nieruchomość możemy później dla Ciebie wybudować, biorąc na siebie wszystkie formalności i roboty budowlane.

Czy da się obliczyć dokładny koszt budowy domu jednorodzinnego do 600 tysięcy złotych?

Klienci rozważający budowę domu niemal automatycznie zaczynają zastanawiać się, ile to będzie kosztować? Nic w tym dziwnego, ponieważ taka inwestycja najczęściej pochłania oszczędności życia, a nierzadko wymaga również podjęcia zobowiązań finansowych na lata w postaci kredytu hipotecznego. Okazuje się jednak, że dokładne i jednoznaczne sprecyzowanie, ile będzie kosztował wyobrażony przez inwestora dom, jest praktycznie niemożliwe. Dzieje się tak dlatego, że na dokładny koszt budowy domu do 600 tysięcy złotych składa się wiele zmiennych, które należy wpierw ustalić. Trzeba np. określić jaki dom chcesz wybudować, jaki ma mieć strop, dach, garaż, jakie technologie i materiały chcesz wykorzystać czy jaką działką dysponujesz?

Jeśli jednak zależy Ci, aby poznać, choć rząd kosztów, na jakie powinieneś być przygotowany, planując wybudowanie domu o określonych parametrach, możesz skorzystać z naszego kalkulatora budowy domu. To banalne w obsłudze narzędzie online, które po analizie podanych przez Ciebie danych obliczy orientacyjny koszt wybudowania domu do stanu deweloperskiego. Możesz również zamówić szczegółową wycenę budowy takiego domu pod klucz. W tym celu skorzystaj z opcji „Zamów szczegółową wycenę”.

Kompleksowa budowa domu do sześciuset tysięcy złotych z New-House

Zastanawiasz się jak z jednej strony podołać budowie domu jednorodzinnego z drugiej zaś nie poświęcić na nią całego wolnego czasu? Mamy rozwiązanie! Wystarczy nawiązać współpracę z New-House i zlecić nam wszystkie sprawy związane z formalną i fizyczną realizacją tej inwestycji. Dzięki wsparciu naszych fachowców będziesz spać spokojnie, ponieważ budowa Twojego wymarzonego domu będzie w możliwie najlepszych rękach. Oprócz spokoju o bezpieczeństwo inwestycji i jej terminowe zakończenie w ustalonym w umowie czasie zaoszczędzisz również pieniądze. Jak to możliwe? Już spieszymy z odpowiedzią.

Nasze przedsiębiorstwo budowlane działa na rynku od wielu lat, co w praktyce oznacza korzystne warunki współpracy w zakresie zakupu materiałów budowlanych. Pomaga również fakt, że jako podmiot, który prężnie działa w branży budownictwa jednorodzinnego kupujemy ich naprawdę duże ilości, dzięki czemu możemy negocjować korzystne rabaty, które są niemożliwe do osiągnięcia dla przysłowiowego Kowalskiego. Zyskujesz więc fachowe wsparcie na każdym etapie budowy domu, czego potwierdzeniem jest dziesięcioletnia gwarancja na wszystkie wykonane przez nas prace, a zaoszczędzone środki finansowe możesz przeznaczyć np. na wyposażenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak przebiega budowa domu do sześciuset tysięcy złotych z New-House zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Możesz zadzwonić do nich dowolnego dnia, ponieważ dyżurują 7 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00. Zostań naszym zadowolonym klientem! Zapraszamy!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły