Projekty domów jednorodzinnych

Budowa domu:

Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Budowa domu to złożony proces, który można podzielić na etapy. Pierwszym jest wybór działki, na której będzie stać Państwa przyszły dom. Kolejnym jest wybór projektu.

New-House to firma wykonująca zróżnicowane projekty domów. W naszej ofercie znajdą Państwo domy jednorodzinne, zarówno małe, jak i duże, wyróżniające się oryginalnym wyglądem zewnętrznym i funkcjonalnością wewnątrz. Stawiamy na energooszczędność i nowoczesne rozwiązania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi projektami domów. Wyboru można dokonać na 4 sposoby:

1. Gotowy projekt z Internetu 
Największą zaletą wyboru projektu domu w bogatych zasobach internetu jest ich duży wybór. Szacuje się, że w sieci obecnie dostępnych jest ich ok. 120 tys. W zależności od potrzeb, łatwo znaleźć projekty małych domów parterowych, jak i dużych, piętrowych rezydencji. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek problemów ze znalezieniem odpowiedniego projektu.

2. Gotowy projekt ze strony New-House 
Na naszej stronie prezentujemy 60 tys. projektów domów, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Projekty, które znajdują się w naszej ofercie, są nie tylko funkcjonalne, ale również designerskie i nowatorskie.

3. Indywidualny projekt przygotowany przez architekta New-House
 
Zwykle Inwestorzy decydując się na dom o metrażu przekraczającym 200 m2 bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie decydują się na projekt indywidualny. Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze projektu domu, zachęcamy do zaprojektowania domu w New-House. W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować architekta specjalizującego się w tradycyjnej architekturze, nowoczesnej czy też rezydencjach.

4. Indywidualny projekt przygotowany przez architekta zewnętrznego ze strony Inwestora
 
W New-House jesteśmy otwarci na współpracę z firmami zewnętrznymi. Jeżeli zależy Państwu na projekcie domu stworzonym przez zewnętrznego architekta, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 504 125 130, w celu stworzenia kosztorysu prac budowlanych. Wycenę budowy domu wysyłamy bezpłatnie w ciągu kilku dni roboczych.

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt45@new-house.com.pl

+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new