Projekty domów jednorodzinnych

Offer

Budowa domu to złożony proces, który można podzielić na etapy. Pierwszym jest wybór działki, na której będzie stać Państwa przyszły dom. Kolejnym jest wybór projektu.

New-House to firma wykonująca zróżnicowane projekty domów. W naszej ofercie znajdą Państwo domy jednorodzinne, zarówno małe, jak i duże, wyróżniające się oryginalnym wyglądem zewnętrznym i funkcjonalnością wewnątrz. Stawiamy na energooszczędność i nowoczesne rozwiązania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi projektami domów. Wyboru można dokonać na 4 sposoby:

1. Gotowy projekt z Internetu 
Największą zaletą wyboru projektu domu w bogatych zasobach internetu jest ich duży wybór. Szacuje się, że w sieci obecnie dostępnych jest ich ok. 120 tys. W zależności od potrzeb, łatwo znaleźć projekty małych domów parterowych, jak i dużych, piętrowych rezydencji. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek problemów ze znalezieniem odpowiedniego projektu.

2. Gotowy projekt ze strony New-House 
Na naszej stronie prezentujemy 60 tys. projektów domów, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Projekty, które znajdują się w naszej ofercie, są nie tylko funkcjonalne, ale również designerskie i nowatorskie.

3. Indywidualny projekt przygotowany przez architekta New-House
 
Zwykle Inwestorzy decydując się na dom o metrażu przekraczającym 200 m2 bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie decydują się na projekt indywidualny. Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze projektu domu, zachęcamy do zaprojektowania domu w New-House. W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować architekta specjalizującego się w tradycyjnej architekturze, nowoczesnej czy też rezydencjach.

4. Indywidualny projekt przygotowany przez architekta zewnętrznego ze strony Inwestora
 
W New-House jesteśmy otwarci na współpracę z firmami zewnętrznymi. Jeżeli zależy Państwu na projekcie domu stworzonym przez zewnętrznego architekta, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 504 125 130, w celu stworzenia kosztorysu prac budowlanych. Wycenę budowy domu wysyłamy bezpłatnie w ciągu kilku dni roboczych.

Contact

We are available 7 days a week, from 7:00am to 9:00pm

We will be happy to answer any question.
We encourage you to contact us.

kontakt51@new-house.com.pl

r_skulimowski_contact_section_new