Dlaczego New-House

Oferta

Dlaczego warto zbudować dom z New House?

Firma New-House działa na rynku od 1991 roku, oferujemy klientom kompleksową budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i bezstresowy. Wykonujemy budowy w różnej formie, wśród naszych realizacji znajdują się małe domki i duże rezydencje, budynki piętrowe, parterowe i z poddaszem, domy tradycyjne, a także nowoczesne. To, jak będzie wyglądać dany dom jest zależne od inwestora, jego potrzeb i możliwości – my pomagamy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Pracujemy na terenie całej Polski, a swoją działalność opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od kilkunastu lat. To oni są fundamentem naszej pracy i gwarancją jakości. Nasi pracownicy biurowi wesprą Państwa również w zakresie przygotowania wycen, ofertowania, logistyki oraz bieżącej obsługi. Współpraca z New-House to gwarancja satysfakcji na każdym etapie budowy domu!

Dlaczego oferta New-House jest lepsza od systemu gospodarczego?

Budowa z New-House

Budowa w systemie gospodarczym

Szerokie zaplecze doświadczonych pracowników

Firma New-House współpracuje po kilkanaście lat ze sprawdzonymi pracownikami o szerokiej wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu w branży. Gwarantują oni dobrze wykonaną, soldiną realizację.

Trudności w skompletowaniu ekipy, przypadkowi pracownicy

Realizacja w systemie gospodarczym wymaga bardzo dobrej logistyki – konieczne jest poszukiwanie każdej ekipy osobno. Zaplanowanie prac i znalezienie odpowiednich wykonawców bywa problematyczne i czasochłonne.

Nadzór kierownika budowy nad realizacją

Realizacja w naszych rękach to gwarancja spokoju. Dbamy o każdy szczegół budowy, łącznie z załatwieniem wielu formalności. Nie muszą się Państwo znać na budowie i architekturze – zadbamy o każdy szczegół!

Samodzielny nadzór nad ekipą budowlaną

Tego typu realizacja będzie wymagała od Państwa ciągłego nadzorowania wykonywanych prac, a także samodzielnego podejmowania decyzji. Brak odpowiedniej wiedzy i doświadczenia mogą spowodować błędy w realizacji. Co więcej, będą Państwo musieli poświęcić dużo swojego czasu oraz energii.

Przejrzyste koszty realizacji

Decydując się na współpracę z firmą New-House otrzymają Państwo jasno określony koszt realizacji, który będzie możliwie najbardziej dostosowany do Państwa możliwości finansowych.

Pojawiające się nieoczekiwanie koszty

Współpraca z wieloma wykonawcami powoduje trudności w oszacowaniu ostatecznej kwoty realizacji. Niejednokrotnie pojawiają się również błędy, które wykona jedna z ekip i nie będzie się poczuwała do odpowiedzialności. Wykonanie naprawy wymaga kolejnych nakładów finansowych.

Jasno określony termin zakończonej budowy, szybka realizacja

Umowa z naszą firmą to konkretny termin wykonania realizacji. Budowa domu pod klucz to w wykonaniu firmy New-House tylko dziewięć miesięcy.

Przedłużające się terminy

Niestety, budowa domu w systemie gospodarczym często wiąże się ze znacznie dłuższym czasem budowy. Nie każda ekipa zagwarantuje wykonanie prac w terminie, a jedno opóźnienie wiąże się z niemożliwością wykonania prac zgodnie z wstępnym planem.

Wsparcie merytoryczne, korzystanie z know-how specjalistów New-House

Decydując się na kompleksową budowę domu z firmą New-House zyskują Państwo nie tylko profesjonalne wykonawstwo, ale również stałe wsparcie pod kątem wyboru odpowiednich materiałów, optymalnej technologii budowy itp.

Poleganie wyłącznie na własnej wiedzy i doświadczeniu

Nie każdy inwestor będzie w stanie samodzielnie dokonać najlepszych wyborów w stosunku do danej realizacji. Brak wiedzy i doświadczenia w budowlance, a także brak profesjonalnego wsparcia w podejmowaniu decyzji to duże utrudnienie przy realizacji.

Gwarancja jakości

Gdy zdecydują się Państwo na kompleksową budowę domu z firmą New-House uzyskają Państwo aż dziesięć lat gwarancji na wykonane przez nas usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdym etap budowy.

Ryzyko błędów, za które żadna z ekip nie będzie chciała wziąć odpowiedzialności.

Niejednokrotnie można się spotkać z tym, że gdy budową domu zajmują się różne ekipy to później żadna z nich nie chce się przyznać do popełnionego błędu. Problem zostaje na głowie inwestora i generuje wyższe koszta, a także przedłuża czas realizacji.

Co jest tańsze – budowa z New-House czy budowa w systemie gospodarczym?

W rzeczywistości są to bardzo porównywalne koszty. Decydując się na współpracę z New-House powinni Państwo wiedzieć, że jako firma mamy możliwość wystawiania faktur 8% VAT, natomiast budowa domu w systemie gospodarczym wiąże się VAT’em w wysokości 23%. Tak duża różnica pozwala na przeznaczenie oszczędności na opłacenie różnych aspektów (toi toie, kontenery itp.) związanych z pracą jednej ekipy na placu budowy. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić koszt budowy domu do stanu deweloperskiego z firmą New-House, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora budowlanego. Chętnie przygotujemy również szczegółową wycenę realizacji.

Uniknij błędów budowlanych – współpracuj z New-House!

Jako firma New-House współpracowaliśmy już z wieloma inwestorami, za nami jest już wybudowanych około 1500 domów jednorodzinnych. Niejednokrotnie klienci prosili nas o wsparcie, by dokończyć pracę poprzedniej ekipy, która popełniła błędy w realizacji lub budowy domu po prostu… nie skończyła!

Zgłosił się do nas kiedyś klient, którego budowa domu została zrealizowana tylko do stropu, a poprzedni wykonawcy odmówili dalszych prac. To firma New-House dokończyła wszystkie prace, dbając o wysoką jakość i trwałość realizacji. Innym razem o pomoc poprosił nas inwestor, którego dom budowały dwie różne ekipy – prac nie skończyli i zostawili klienta na lodzie. Był to dom budowany na bazie gotowego projektu Willa Floryda 2, który często realizowaliśmy dla innych klientów. Wiedząc, że niejednokrotnie stykaliśmy się z tym projektem, inwestor zgłosił się do nas o pomoc. Dokończyliśmy budowę naprawiając błędy poprzednich wykonawców i przekazując w ręce klienta solidny, piękny dom jednorodzinny.

Aby uniknąć takich błędów i trudności warto jest zdecydować się na kompleksową współpracę z firmą New-House, która jest objęta dziesięcioletnią gwarancją. Budowa domu nie musi być stresująca – zadbamy o każdy szczegół realizacji, maksymalnie odciążymy z odpowiedzialności i pozwolimy cieszyć się pięknym, solidnie zbudowanym domem jednorodzinnym.

Zobacz wybudowane przez nas domy
W swojej ofercie mamy również ponad 3500 gotowych projektów
Rata miesięczna (stan deweloperski):0 zł
Cena (stan deweloperski): 937 561 PLN miesięcznie
Przy kredycie 30 lat i opocentowaniu 3,5%
Rata miesięczna (stan deweloperski):0 zł
Cena (stan deweloperski): 669 548 PLN miesięcznie
Przy kredycie 30 lat i opocentowaniu 3,5%
Rata miesięczna (stan deweloperski):0 zł
Cena (stan deweloperski): 673 386 PLN miesięcznie
Przy kredycie 30 lat i opocentowaniu 3,5%
Zobacz co mówią o nas nasi klienci!

Zobacz wszystkie referencje

References
More than 100 clients gave positive feedback to our company.

We can recommend cooperation with New House to anyone
who wants to construct a house without any stress,
because in fact our house has built itself.

See all references

Contact

We are available 7 days a week, from 7:00am to 9:00pm

We will be happy to answer any question.
We encourage you to contact us.

kontakt20@new-house.com.pl

r_skulimowski_contact_section_new