Akademia Budowlana

Działki Kampinos – jak znaleźć atrakcyjną parcelę?

Spis treści:

Wiele osób planujących budowę domu marzy o działce zlokalizowanej w spokojnej i urokliwej okolicy, ale jednocześnie z zachowaniem dobrej komunikacji z większym miastem. To typowe zwłaszcza dla osób, które dotychczas mieszkały w mieście i nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie oferuje taka lokalizacja. Obiektem zainteresowania wielu mieszkańców Warszawy są działki Kampinos uważane za jedną z lepszych lokalizacji pod budowę domu.

 

Kampinos – dlaczego jest to tak popularna lokalizacja?

 

Kampinos to wieś położona na zachód od Warszawy w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejscowość oferuje stację paliw, sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe oraz inne udogodnienia ważne z perspektywy osoby szukającej działki budowlanej. Jednocześnie, droga wojewódzka nr 580 umożliwia stosunkowo szybkie dotarcie do Warszawy. Przy sprzyjających warunkach do centrum Warszawy z Kampinosu można dojechać w niecałą godzinę. Miejscowość oferuje zatem liczne udogodnienia i dobrą komunikację.

 

Jednocześnie, działki Kampinos są położone w spokojnej i malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. To prawdziwa gratka dla wszystkich osób, które cenią sobie wypoczynek na łonie natury i aktywności fizyczne, takie jak: długie spacery, jazda na rowerze, Nordic walking czy też bieganie. To wszystko sprawia, że działki położone w Kampinosie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony osób, którzy marzą o przeprowadzce z Warszawy do domu w spokojnej okolicy z jednoczesnym zachowaniem dostępu do wielu udogodnień.

 

Jakie atuty oferują działki budowlane w Kampinosie?

 

Kampinos to jedna z popularniejszych lokalizacji dla osób marzących o przeprowadzce z Warszawy do spokojniejszej okolicy położonej stosunkowo niedaleko stolicy. Działki położone w Kampinosie oferują inwestorom wiele możliwości, a najważniejsze z nich to:

 

Patrząc na listę korzyści, nie może dziwić fakt, że działki Kampinos cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Przed zakupem takiej działki warto oczywiście dokładnie sprawdzić uwarunkowania lokalne, uzbrojenie, warunki wodno-gruntowe, a także status działki w księdze wieczystej. Na naszej stronie internetowej możesz zresztą znaleźć obszerny artykuł, który zawiera wiele wskazówek odnośnie wyboru i zakupu działki pod budowę domu.

 

Gdzie można znaleźć działki Kampinos na sprzedaż?

 

Do dyspozycji pozostają liczne portale internetowe z ogłoszeniami, gdzie można łatwo i szybko znaleźć działki na sprzedaż wystawione w wybranej okolicy. Działki Kampinos to łakomy kąsek, ale wciąż można liczyć na wolne parcele, które na bieżąco pojawiają się w ogłoszeniach. Nie warto również rezygnować z tradycyjnej prasy z anonsami, ponieważ to popularna forma wystawiania ogłoszeń zwłaszcza w przypadku osób starszych. Dobrym rozwiązaniem może być również przejażdżka i spacer po Kampinosie. W ten sposób możesz zapoznać się z okolicą szukając jednocześnie działki na sprzedaż.

 

Firma budowlana New-House specjalizuje się w kompleksowej budowie domów. Generalne wykonawstwo obejmuje wsparcie inwestora także na etapach poprzedzających budowę domu. Możesz nam powierzyć zadanie znalezienie i sprawdzenia działki budowlanej. W ten sposób zyskujesz pewność, że wybrana działka jest atrakcyjną lokalizacją pod budowę domu. Pomożemy także załatwić wszelkie formalności oraz odpowiednio przygotować się do budowy domu.

 

Ile kosztuje działka budowlana w Kampinosie?

 

Wbrew pozorom działki budowlane w Kampinosie wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Wiele zależy oczywiście od dokładnej lokalizacji oraz udogodnień, jakie oferuje działka. Należy jednak zwrócić uwagę na dokładne przeznaczenie działki budowlanej. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego można sprawdzić, jakie jest przeznaczanie działki i co dokładnie można na niej wybudować. Za najtańsze działki budowlane w Kampinosie trzeba zapłacić ok. 50 zł za metr kwadratowy. Średnie ceny oscylują jednak w granicy 90 – 120 zł. Z kolei za najdroższe działki w tej okolicy trzeba zapłacić ok. 160 – 200 zł za m2. Biorąc jednak pod uwagę atuty, jakie oferują działki Kampinos, wcale nie są to bardzo wygórowane kwoty.

Kontakt

* - pole wymagane
Tak   Nie
Tak   Nie
Obowiązki informacyjne.