Akademia Budowlana

Projekty domów powyżej 250 m²

Spis treści:

 

Każdemu, kto ceni sobie przestrzeń oraz niczym nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz w preferowanej stylistyce polecamy zapoznanie się z bogatą ofertą projektów domów o powierzchni użytkowej powyżej 250 m². Wśród inwestorów, którzy decydują się na wybudowanie tak dużej nieruchomości są zarówno rodziny wielodzietne i wielopokoleniowe, jak również bezdzietne pary, które do wygodnego i komfortowego życia potrzebują po prostu większego metrażu, na którym z powodzeniem zmieszczą wszystkie pomieszczenia służące pracy i rekreacji. W zasobach New-House znaleźć można wiele projektów nieruchomości o tak dużych gabarytach utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Oznacza to, że niezależnie jaki styl wykonania domu jest Ci najbliższy, u nas znajdziesz budynek odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

 

 

Projekty domów powyżej 250 m²

Domy powyżej 250 m² od New-House

 

New-House to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem buduje domy jednorodzinne na terenie całego kraju. Dość powiedzieć, że trakcie nieprzerwanej działalności zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów domów, a liczba ta ciągle rośnie. Rośnie również grono naszych zadowolonych klientów, którzy doceniają fakt, iż bierzemy na siebie praktycznie wszystkie sprawy administracyjne, logistyczne, techniczne i budowlane składające się na realizację takiej inwestycji. Podejmując kompleksową współpracę z naszym przedsiębiorstwem, zyskujesz pomoc i wsparcie grona doświadczonych i utalentowanych pracowników z wieloletnim stażem, szeroką wiedzą fachową i rozbudowanymi kompetencjami praktycznymi. Będą oni do Twojej dyspozycji na każdym etapie budowy domu, dzięki czemu unikniesz kosztownych w skutkach błędów związanych z niewłaściwymi decyzjami. Zdajemy sobie sprawę, że większość inwestorów na co dzień jest specjalistami w swoich dziedzinach i niekoniecznie muszą się znać na szeroko pojętym budownictwie jednorodzinnym. Współpracując z nami, nie muszą się na nim znać, ponieważ od tego mają naszych profesjonalistów. Propozycję New-House skonstruowaliśmy w taki sposób, by jak najpełniej zaspokoić potrzeby współczesnych inwestorów, którzy z reguły są osobami skrajnie zajętymi, a jednocześnie nie chcą, aby podczas budowy domu ucierpiało ich życie zawodowe, prywatne lub czas poświęcony na odpoczynek. Dlatego też jesteśmy z klientami od samego początku, czyli podjęcia decyzji o budowie domu.

 

Zresztą sprawdź sam, czym możemy zająć się w Twoim imieniu?

 

Szczegółowy zakres współpracy każdorazowo dopasowywany jest do indywidualnych oczekiwań inwestora. Jeśli więc chcesz wybudować niewielką nieruchomość lub dom powyżej 250 metrów kwadratowych, możesz z powodzeniem zlecić to naszym specjalistom.

 

Przykładowe projekty domów powyżej 250 m²

 

Zakup gotowego projektu domu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej inwestorów. Podkreślają oni to, że wybierać mogą z naprawdę bogatej oferty projektowej dostępnej w sieci, dzięki czemu możliwe jest znalezienie domu, który spełnia ich oczekiwania zarówno w zakresie metrażu, funkcjonalności, jak i ogólnej estetyki. Nadto projekty gotowe są po prostu tańsze niż takie wykonywane na indywidualne zamówienie, a i czas oczekiwania na dostarczenie dokumentacji jest znacznie krótszy – z reguły zajmuje kilka dni roboczych, maksymalnie tydzień. Również w zasobach New-House można znaleźć wiele różnorodnych projektów domów dostępnych niemal od ręki. Wśród nich są budynki o różnej kubaturze – także projekty domów o powierzchni przekraczającej 250 m². Znajdziesz je tutaj: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-250m2. Poniżej przedstawiamy trzy duże domy, dzięki którym lepiej poznasz specyfikę tego rodzaju nieruchomości jednorodzinnych.

 

Projekt Tanita II G2 01

 

Tanita II G2 01 to dom parterowy z czterospadowym dachem utrzymany w estetyce nowoczesnej prostoty. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 282 m², dzięki czemu z powodzeniem pomieści nawet sporą rodzinę. W części wschodniej budynku znajdziemy salon z kominkiem oraz wyjściem na taras położony z tyłu nieruchomości. Jest tutaj również przestronna kuchnia z jadalnią. W pobliżu znajduje się także duża łazienka oraz kotłownia, z której można przejść do dwustanowiskowego garażu. Przestrzeń prywatna mieszkańców w postaci trzech sypialni znajduje się w zachodnim skrzydle domu. Jedna z nich to de facto apartament małżeński z własną łazienką i garderobą. Do zagospodarowania jest też poddasze użytkowe. Ilość dostępnego miejsca pozwala na urządzenie tam 2-3 sypialni, dodatkowej łazienki oraz pralni z suszarnią. Oczywiście przestrzeń na poddaszu można podczas obowiązkowej adaptacji projektu zaaranżować także w inny – bardziej odpowiedni dla inwestorów – sposób.

Szczegóły dotyczące tego projektu wraz z wizualizacjami i ceną znajdziesz na dedykowanej mu podstronie: https://new-house.com.pl/projekt/5041.

 

Tanita II G2 01

Projekt Scroll G2

 

Scroll G2 to współczesny minimalistyczny dom piętrowy z płaskim dachem, który bez wątpienia przyciągać będzie spojrzenia sąsiadów, przechodniów i gości. Nieruchomość ma 268 metrów kwadratowych, co czyni z niej idealną przestrzeń do zagospodarowania. Na parterze znajduje się strefa dzienna a w niej salon z kominkiem, jadalnia oraz duża kuchnia ze spiżarnią. Na tej kondygnacji znajdziemy także gabinet, toaletę oraz sypialnię z własną łazienką. Przewidziano również miejsce na saunę. Na część gospodarczą składają się pralnia, kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Na piętrze są do dyspozycji dwie sypialnie oraz duża łazienka. Biała elewacja domu wykończona jest drewnem, a całość wieńczy stropodach nadający nieruchomości nowoczesnego pazura.

Jeśli zainteresował Cię opis tego projektu, to szczegóły na jego temat znajdziesz, klikając link: https://new-house.com.pl/projekt/5000.

 

Scroll G2

 

Projekt Pyramid G2

 

Pyramid G2 to absolutnie wyjątkowy, rozłożysty dom parterowy z poddaszem użytkowym, od którego detali trudno oderwać wzrok. Powierzchnia użytkowa tego budynku to 285 m². W strefie dziennej nieruchomości mieszkańcy mają do dyspozycji salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię ze spiżarnią. Na tym poziomie jest także gabinet i miejsce na saunę z łazienką oraz wyjściem na taras. Z dużego holu możemy przejść również do pomieszczeń gospodarczych i łazienki. Na poddaszu zaaranżowano strefę prywatną mieszkańców, czyli trzy sypialnie (w tym jedną z garderobą) i dużą łazienkę. Warto dodać, że nazwa tego projektu nie jest przypadkowa, ponieważ budynek wieńczy czterospadowy, wysoki dach, który przypomina piramidę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu, jego wizualizacjami oraz kosztem budowy: https://new-house.com.pl/projekt/4935.

 

Pyramid G2

 

Indywidualny projekt domu powyżej 250 m²

 

Jeśli inwestor posiada problematyczną lub niestandardową działkę budowlaną, może się okazać, że wykorzystanie gotowego projektu domu będzie niemożliwe. Co w takiej sytuacji zrobić? Należy zlecić wykonanie indywidualnego projektu nieruchomości. Inwestorzy, którzy współpracują z New-House mają dostęp do wielu utalentowanych architektów należących do ścisłej elity w naszym kraju. Reprezentują oni różnorodne style projektowe, dzięki czemu każdy klient znajdzie wśród ich fachowca, którego wrażliwość będzie spójna z jego postrzeganiem świata. I który dzięki temu będzie w stanie zaprojektować dla niego dom marzeń zarówno w zakresie estetyki, metrażu, jak i oczekiwanych funkcjonalności i ewentualnych udogodnień. Możesz mu zlecić zarówno zaprojektowanie niewielkiej nieruchomości, jak i wykonanie projektu domu o powierzchni powyżej 250 m². Przykłady takich realizacji znajdziesz tutaj: https://new-house.com.pl/realizacje. Mamy nadzieję, że choć wstępnie nakreślą Ci one dostępne możliwości.

 

Ile kosztuje wybudowanie domu powyżej 250 m²?

 

Być może Cię rozczarujemy, ale dokładna odpowiedź na powyższe pytanie jest niemożliwa bez wskazania, choć podstawowych wymagań dotyczących domu jednorodzinnego. Ostateczny koszt budowy domu powyżej 250 m² zależy bezpośrednio od rodzaju nieruchomości, rodzaju zastosowanego stropu i dachu, garażu lub jego braku, charakterystyki posiadanej przez inwestora parceli oraz rodzaju materiałów wykorzystanych podczas robót. A to oczywiście jedynie niektóre zmienne wpływające na cenę budowy.

 

Dla wszystkich, którzy chcą poznać, choć orientacyjny koszt wybudowania interesującej ich nieruchomości jednorodzinnej przygotowaliśmy wygodne i proste w obsłudze narzędzie – kalkulator budowy domu. Na podstawie wskazanych parametrów obliczy on szacowany koszt budowy domu do stanu deweloperskiego co da Ci wstępny ogląd na to, z jakiego rzędu wydatkami musisz się liczyć, rozpoczynając inwestycję budowlaną. Jeśli natomiast chcesz poznać szczegółowy koszt wybudowania domu pod klucz, skorzystaj z odnośnika „Zamów szczegółową wycenę”.

 

Budowa domu powyżej 250 m² z New-House

 

Planujesz budowę domu o powierzchni powyżej 250 metrów kwadratowych i zastanawiasz się jak w pojedynkę podołać nadzorowaniu takiego złożonego przedsięwzięcia. Mamy dobrą wiadomość – nie musisz zajmować się tym samodzielnie! Właściwie nie musisz zajmować się niczym, co związane z jest z realizacją prywatnej inwestycji budowlanej, ponieważ wszystko możesz zlecić specjalistom z New-House. Takie rozwiązanie ma rozliczne korzyści, wśród których wyróżnić można:

 

Nasze przedsiębiorstwo jest pewne jakości, którą oferuje swoim inwestorom, czego najlepszym potwierdzeniem jest dziesięcioletnia gwarancja udzielana na wszystkie wykonane przez nas prace. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy dyżurują 7 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz, odwiedzając zakładkę https://new-house.com.pl/kontakt. Zapraszamy serdecznie!