Akademia Budowlana

Projekty domów powyżej 170 m²

Spis treści:

 

Szukasz domu, w którym z powodzeniem zamieszka spora rodzina? A może po prostu lubisz przestrzeń i chcesz się nią cieszyć każdego dnia? Niezależnie od tego, które stwierdzenie pasuje do Ciebie, powinny zainteresować Cię gotowe projekty domów o powierzchni użytkowej powyżej 170 m². Są to komfortowe nieruchomości utrzymane w różnorodnej stylistyce z jasno wydzieloną przestronną strefą dzienną oraz wygodną przestrzenią prywatną. Wśród nich każdy inwestor z powodzeniem znajdzie dom dla siebie niezależnie od tego, czy interesuje go budynek utrzymany w nurcie nieśmiertelnej klasyki, czy też bliżej mu do nowoczesnego minimalizmu.

 

 

domy powyżej 170m2

Domy powyżej 170 m² od New-House

 

New-House to przedsiębiorstwo, które nieprzerwanie od 1991 roku działa w branży szeroko pojętego budownictwa jednorodzinnego. Nasz zespół składa się z profesjonalistów reprezentujących różne dziedziny związane z budową domów. Ich wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza fachowa oraz umiejętności praktyczne są do dyspozycji inwestorów, którzy zdecydują się powierzyć nam wybudowanie swojego domu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym z wielu etapów składających się na realizację prywatnej inwestycji budowlanej. Jeśli tylko zechcesz, będziemy Cię wspierać od momentu podjęcia decyzji o budowie. Pomożemy Ci znaleźć i wybrać odpowiednią działkę budowlaną na wskazanym terenie oraz projekt budynku, który będzie możliwy do wybudowania na Twojej parceli niezależnie czy będzie to niewielki dom, czy projekt domu powyżej 170 metrów kwadratowych. Możesz na nas liczyć także w trakcie załatwiania formalności związanych z doprowadzeniem mediów oraz ich fizyczną budową. Bierzemy na siebie również zgromadzenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. W Twoim imieniu zajmiemy się też fizyczną budową domu do wybranego przez Ciebie stanu (surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz) wraz z zakupem i logistyką materiałów budowlanych. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, wykonamy również aranżację wnętrz nowo powstałej nieruchomości oraz zagospodarowanie terenu wokół niej tak, aby Tobie i Twojej rodzinie wygodnie się mieszkało. Na zakończenie przeprowadzimy Cię przez złożony proces odbioru budynku. Zakres współpracy podczas budowy każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, będziesz więc mógł wybrać te zagadnienia, na których najbardziej Ci zależy lub zlecić nam kompleksową budowę domu pod klucz.

 

Gotowe projekty domów powyżej 170 m²

 

Współcześni inwestorzy coraz częściej decydują się na zakup gotowego projektu domu, dzięki którym oszczędzają czas i pieniądze. Nadto baza dostępnych projektów nieruchomości jest tak bogata, że każdy klient znajdzie wśród nich dom spełniający jego oczekiwania czy to w zakresie estetyki, metrażu czy możliwych funkcjonalności. Również New-House oferuje klientom obszerną bazę gotowych projektów budowlanych, którą możesz przeszukiwać pod kątem różnorodnych parametrów tj. rodzaj domu, oczekiwany metraż czy typ dachu.  Jeśli natomiast interesują Cię projekty domów ponad 170 m², znajdziesz je tutaj: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-170m2. Poniżej przedstawiamy krótkie prezentacje trzech projektów o takim metrażu znajdujących się w naszych zasobach. Pamiętaj jednak, że to jedynie drobny przykład i wycinek tego, co znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Projekt Tom G1 

 

Tom G1 to dom o powierzchni użytkowej 182 m² utrzymany w nowoczesnej estetyce. Do budynku przynależy również garaż, który jednak wysunięto z bryły głównej w kierunku wschodnim. W części dziennej nieruchomości znajdującej się na parterze domownicy i goście mają do dyspozycji przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnię zlokalizowaną w przeszklonym wykuszu oraz kuchnię ze spiżarnią. Na tej kondygnacji jest również gabinet umożliwiający spokojną pracę zdalną z dala od codziennej krzątaniny. Mieszkańcy mogą również korzystać z łazienki. Do części prywatnej domu znajdującej się na poddaszu prowadzą schody. Na tym poziomie do dyspozycji są cztery sypialnie (w tym jedna z własną łazienką i dostępem do balkonu), garderoba oraz druga ogólnodostępna łazienka. W przypadku tego budynku uwagę przyciąga estetyczna biała elewacja uzupełniona elementami w kolorze szarym i wykończona panelami drewnianymi. Nowoczesność projektu podkreślają narożne okna oraz elegancki czterospadowy dach.

Szczegóły tego projektu oraz jego cenę znaleźć można pod poniższym adresem: https://new-house.com.pl/projekt/5066.

 

projekt Tom G1

Projekt Alison IV G2 ENERGO PLUS (z poddaszem użytkowym)

 

Alison IV G2 ENERGO PLUS (z poddaszem użytkowym) to nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 174 m² z poddaszem użytkowym. Również w przypadku tego projektu garaż (dwustanowiskowy) został wysunięty poza główną bryłę budynku. Na parterze w zachodnim skrzydle domu znajduje się strefa dzienna wspólna dla wszystkich domowników. Składa się na nią duży salon, z którego można wyjść na taras i do ogrodu, jadalnia oraz kuchnia. We wschodnim skrzydle znajdziemy strefę prywatną mieszkańców z trzema sypialniami i dużą łazienką. Druga mniejsza łazienka znajduje się w holu w pobliżu schodów prowadzących na poddasze. A skoro już przy poddaszu jesteśmy, to warto wspomnieć, że jego powierzchnia pozwala na zaaranżowanie dwóch dodatkowych sypialni i kolejnej łazienki. Nieruchomość wyposażona jest w biało-szarą elewację, w której dodatkowo wykorzystano drewno. Całość wieńczy czterospadowy dach.

Więcej szczegółów na temat tego projektu, jego dokładny plan, wizualizację oraz cenę znajdziesz pod poniższym linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/19721.