Akademia Budowlana

Domy nowoczesne z płaskim dachem

Spis treści:

Nasza firma zrealizowała już ponad 1500 najróżniejszych projektów budowlanych. Portfolio bogate mamy w budynki stworzone w najróżniejszych stylach architektonicznych – od nowoczesnych willi po domki w stylu wiejskim. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy Wam kilka ciekawych piętrowych domów z płaskim dachem.

 

Projekt KA63 S

 

KA63 S jest nowoczesnym domem, który przede wszystkim wyróżnia się swoim minimalizmem. Sprawdzi się on idealnie na działkach długich i wąskich. Wejście do domu zostało zlokalizowane od południa, tuż obok dwustanowiskowego garażu z pomieszczeniem gospodarczym.

 

Po wejściu znajdujemy się we wiatrołapie, który prowadzi nas do holu. Tam zlokalizowano łazienkę i schody, które kierują nas na piętro. Strefę dzienną, na którą składają się salon, kuchnia oraz jadalnia, zaprojektowano w północnej części parteru. Salon łączy się z tarasem dzięki dużym przeszkleniom. Piętro stanowią zaś cztery sypialnie, które mają dostęp do balkonów. Do ich dyspozycji są także dwie łazienki.

 

https://new-house.com.pl/projekt/20540

 

Projekt HomeKONCEPT-82

 

Projekt HomeKoncept-82 to klasyczny nowoczesny dom piętrowy o prostej bryle, który zachwyci fanów minimalizmu. Charakteryzuje się on powierzchnią użytkową wynoszącą 165,36 metrów kwadratowych. Ten dom będzie zatem idealny dla tych, którzy nie potrzebują ogromnej powierzchni.

 

We wiatrołapie ulokowano drzwi do garderoby, która będzie idealnym miejscem do przechowywania odzieży wierzchniej czy butów. Dalej zauważyć można schody kierujące nas na piętro. W lewym skrzydle zlokalizowano strefę dzienną. Składają się na nią salon z jadalnią, które posiadają liczne przeszklenia oraz kuchnia posiadająca niewielką spiżarnię. Świetnie się ona sprawdzi do przechowywania chociażby domowych przetworów. W prawym skrzydle zaprojektowano pomieszczenia gospodarcze, które posiada także wyjście na zewnątrz. Z nim sąsiaduje łazienka, z kolei, obok której zaprojektowano pokój. Pod schodami znalazła się także kotłownia.

 

Na korytarzu na piętrze ulokowano drzwi otwierające się na duży taras. Naprzeciwko zaś znajdują się dwie sypialnie, a na przy schodach łazienkę, która podlega pod oba pokoje. Piętro uświetnia obecność głównej sypialni z własną garderobą i łazienką.

 

https://new-house.com.pl/projekt/20801

 

Projekt Mateo

 

Projekt Mateo jest równie ciekawym wyborem. Jego podobnie jak poprzednie projekty charakteryzuje nowoczesna i minimalistyczna bryła. Oba piętra dają powierzchnię, która będzie idealna dla większości średnich rodzin.

 

Hol od razu łączy się ze strefą dzienną, która stanowi prawe skrzydło parteru. Znalazły się tam kuchnia, jadalnia oraz salon z wyjściem na taras. W lewej części znajdziemy m.in. toaletę, pokój gościnny, garaż i pomieszczenie techniczne.

 

Piętro zaś to bez wątpienia strefa nocna tego domu. Zaprojektowano tam aż trzy sypialnie. Jedna z nich posiada własną łazienkę i dwie garderoby do dyspozycji. Dwie pozostałe sypialnie podlegają pod jedną łazienkę ulokowaną na korytarzu. Ponadto obok schodów wyznaczono także przestrzeń na niedużą pralnię.

 

https://new-house.com.pl/projekt/21543

Kontakt

* - pole wymagane
Tak   Nie
Tak   Nie
Obowiązki informacyjne.