Akademia Budowlana

Pracownia architektoniczna Ecodomy

Spis treści:

Specjaliści z pracowni Ecodomy to fachowcy, którzy w swojej pracy wykorzystują bogate doświadczenie zdobyte w branży projektowo-budowlanej. To również niestrudzeni obserwatorzy aktualnych trendów w budownictwie jednorodzinnym zarówno w zakresie rozwiązań architektonicznych, jak i również funkcjonalnych oraz tych, które zapewniają bardziej ekonomiczne i ekologiczne wykorzystanie dostępnych zasobów z korzyścią dla środowiska naturalnego i budżetów inwestorów.

 

To również profesjonaliści, którzy wsłuchują się w potrzeby zarówno klientów indywidualnych, którzy budując dom, spełniają nierzadko marzenie życia, jak również w oczekiwania firm zajmujących się budownictwem jednorodzinnym.

 

Tak kompleksowe podejście do kwestii projektowania domów skutkuje tworzeniem nieruchomości o prostych bryłach, które są tanie w budowie i późniejszej eksploatacji, a jednocześnie nietracących nic z wysokiego poziomu estetyki, wygody i funkcjonalności. W portfolio firmy znaleźć można zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, domy dwulokalowe, domy bliźniacze oraz projekty skierowane do deweloperów. To bez wątpienia nieruchomości, które realnie odpowiadają na potrzeby inwestorów w XXI wieku. 

 

Jeśli więc poszukujesz projektu domu, który stanowić będzie złoty środek pomiędzy pięknem, komfortem oraz ekonomią użytkowania to powinieneś sprawdzić projekty przygotowane przez biuro architektoniczne Ecodomy z Kamieńca Wrocławskiego. Wiele z nich znajdziesz w naszej bazie gotowych projektów z wyceną.

 

Poznaj kilka projektów domów wykonanych przez pracownię Ecodomy:  

 

Klasyczny dom parterowy o powierzchni 226 m², z poddaszem użytkowym.

 

Piętrowy dom typu bliźniak dla dwóch rodzin o powierzchni 256 m².

 

Kompaktowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 114 m².

 

Należy jednak nadmienić, że powyższe projekty stanowią jedynie niewielki wycinek z zasobów dostępnych na naszej stronie internetowej. Wśród projektów pracowni Ecodomy coś dla siebie znajdą tradycjonaliści w najlepszym tego słowa znaczeniu, jak i wielbiciele nowoczesnych form i środków architektonicznego wyrazu.

 

Pamiętaj również, że każdy projekt z naszej bazy możesz sprawdzić pod kątem kosztu jego wybudowania. I możesz to zrobić zupełnie za darmo wprost z własnego domu. Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z zamieszczoną poniżej instrukcją. A kiedy już zdecydujesz, że któryś z projektów ma stać się Twoim wymarzonym domem, z chęcią wybudujemy go dla Ciebie od przysłowiowego A do Z – ale o tym później.

 

Jak poznać koszt budowy domu według wybranego projektu znajdującego się w zasobach New-House?

 

 1. Już dziś odwiedź stronę internetową New-House poświęconą gotowym projektom domów jednorodzinnych znajdziesz ją pod tym adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.
 2. Na stronie masz do dyspozycji wygodną i intuicyjną wyszukiwarkę, która pozwoli Ci zawęzić poszukiwania do domów spełniających określone przez Ciebie kryteria – skorzystaj z niej.
 3. Wybierz projekt domu, który szczególnie Cię zachwycił i którego koszt wybudowania chciałbyś poznać.
 4. Na stronie z tym projektem znajdź przycisk – Zamów dokładną wycenę i kliknij go.
 5. W formularzu, do którego zostaniesz przeniesiony, wypełnij dokładnie wszystkie obowiązkowe pola. Zwróć szczególną uwagę na to, aby podany przez Ciebie adres e-mail był aktualny i poprawny, ponieważ to właśnie na niego prześlemy Ci wycenę budowy domu według wybranego projektu aktualną na dzień wysyłki.
 6. Dodatkowo, aby odpowiednio podziękować Ci za zaufanie, otrzymasz od nas dostęp do pozostałych wycen budowy domów znajdujących się w naszej bazie.
 7. Może się zdarzyć, że podczas lektury projektów trafisz na takie opisane komunikatem – Wycena wkrótce. Nie zrażaj się tym. Jeśli chcesz poznać koszt wybudowania domu według takiego projektu, postępuj identycznie jak w przypadku każdego innego domu, a wycenę otrzymasz od nas w przeciągu kilku dni roboczych.

 

Szybko, prosto i profesjonalnie – tak uzyskasz wycenę budowy domu według projektu z naszej bazy, który podbił Twoje serce. Pamiętaj również, że oprócz sprzedaży projektów nieruchomości jednorodzinnych pochodzących z desek kreślarskich większości renomowanych pracowni architektonicznych w naszym kraju zajmujemy się także ich obowiązkową adaptacją do warunków i wytycznych działki budowlanej oraz kompleksową budową domów w całej Polsce. Jeśli interesują Cię szczegóły współpracy z naszym przedsiębiorstwem budowlanym, zachęcamy do dalszej lektury niniejszego tekstu.

 

Zbuduj dom według projektu studia Ecodomy z firmą New-House!

 

Czy wiesz, że w 2020 roku wydano ponad 66% pozwoleń na budowę więcej niż rok wcześniej? Zwiększone zainteresowanie budownictwem jednorodzinnym przybrało na sile zasadniczo z dwóch powodów. Wybudowanie domu na terenach podmiejskich jest tańsze niż zakup mieszkania w centrum, a często w tej cenie dostajemy znacznie większy metraż – to raz. Pandemia i związana z nią przymusowa izolacja sprawiła, że wiele osób mieszkających w budownictwie wielorodzinnym zatęskniło za niczym nieskrępowanym dostępem do świeżego powietrza i choćby najmniejszego spłachetka własnego ogródka – to dwa. Oczywiście powodów, dla których inwestorzy decydują się na budowę domu, jest o wiele więcej, jednak w trakcie rozmów z klientami prowadzonych w ostatnim czasie dominują właśnie te dwa. 

 

Jednak nawet zdecydowanych na budowę inwestorów często nie opuszcza niepokój, że nie poradzą sobie z tak zaawansowanym przedsięwzięciem, które bądź co bądź nierzadko jest przecież życiowym marzeniem. A marzenia powinno spełniać się w sposób doskonały albo wcale. To nie jest bowiem miejsce na półśrodki. Otwartym pozostaje więc pytanie, jak pogodzić życie osobiste, rodzinne, zawodowe oraz pasje z budową domu jednorodzinnego w taki sposób, aby nic nie ucierpiało? Odpowiedź jest prosta – należy zlecić budowę domu doświadczonemu partnerowi takiemu jak New-House, który zdejmie z nas (dosłownie i w przenośni) większość obowiązków związanych z tą inwestycją. Świadomość, że nie trzeba wszystkim zajmować się samodzielnie i istnieje realna alternatywa, która uwolni nas od większości spraw, jest dla naszych klientów prawdziwym wybawieniem. Nagle okazuje się, że wszystko da się, kolokwialnie mówiąc ogarnąć bez strat w naszej codzienności.

 

Dlaczego warto zlecić budowę New-House?

 

Na rynku budownictwa jednorodzinnego działamy nieprzerwanie od 1991 roku. W tym czasie zdobyliśmy rozległe doświadczenie branżowe, szeroką wiedzę fachową, którą nieustannie poszerzamy oraz umiejętności praktyczne pozwalające nam na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów nieruchomości w całej Polsce. Dość powiedzieć, że w trakcie wieloletniej działalności wybudowaliśmy ponad 1500 domów dla rodzin w całym kraju. Ich zaufanie jest dla nas nieustannym powodem do dumy i motorem do rozwoju. Jednak to wszystko nie mogłoby się wydarzyć, gdyby nie wsparcie zespołu najlepszych w kraju fachowców działających w dziedzinach bliżej oraz dalej związanych z budownictwem prywatnym. Ich pomoc i wsparcie dla klientów na każdym etapie budowy jest wręcz legendarne, co potwierdzają rozliczne referencje.

 

Z pomocą profesjonalistów z New-House zaoszczędzisz nie tylko czas, który w innym wypadku musiałbyś poświęcić na wycieczki po urzędach, hurtowniach budowlanych oraz niezliczone spotkania z fachowcami zarówno przed, jak i w trakcie budowy. Zaoszczędzisz również środki finansowe, które w innym wypadku mógłbyś niekorzystnie zainwestować np. w ziemię nienadającą się pod budowę domu lub materiały, których nie można wykorzystać podczas prowadzonych prac. Co do zasady, niezależnie czym zajmujesz się zawodowo, jesteś specjalistą w swoim fachu i wcale nie musisz znać się na budownictwie jednorodzinnym, szczególnie że od tego masz nas. Uważamy, że to uczciwy układ, który może przynieść Ci wyłącznie korzyści. Jakie? Sprawdź poniżej.

 

Co weźmiemy na siebie podczas budowy Twojego domu?

 

 1. Znalezienie działki budowlanej

Wystarczy, że powiesz nam, gdzie docelowo chcesz mieszkać, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednią działkę na wskazanym terenie.

 

 1. Sprawdzenie parceli pod budowę

Z nami nie będziesz kupował parceli w ciemno – zanim podejmiesz decyzję, sprawdzimy działkę pod każdym możliwym kątem i dostarczymy Ci komplet informacji, na podstawie których zdecydujesz czy to teren dla Ciebie, czy też nie?

 

 1. Wybór gotowego projektu domu

Pomożemy Ci wybrać projekt domu spełniający Twoje oczekiwania i jednocześnie możliwy do wybudowania na posiadanej działce.

 

 1. Przygotowanie projektu domu na zamówienie

Możemy również wykonać dla Ciebie projekt domu na indywidualne zamówienie.

 

 1. Formalności związane z doprowadzeniem mediów

Zajmiemy się zgromadzeniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania informacji o warunkach wykonania przyłączy i podpisania umów z dostawcami mediów działającymi na danym terenie.

 

 1. Fizyczne doprowadzenie przyłączy wody, prądu, gazu i kanalizacji na działkę

Wykonamy fizyczne przyłącza mediów na działce.

 

 1. Formalności związane ze sprawnym uzyskaniem pozwolenia na budowę

Skompletujemy dokumenty, które należy dołączyć do prawidłowo wypełnionego wniosku o pozwolenie na budowę.

 

 1. Fizyczna budowa domu jednorodzinnego

Będziemy nadzorować zarówno zakup i logistykę materiałów budowlanych, jak i również pracę wszystkich ekip działających na placu budowy. Wszystko po to, aby dom powstał do wybranego stanu zgodnie z harmonogramem w terminie ustalonym na etapie podpisywania umowy z New-House.

 

 1. Projekt i wykonanie aranżacji wnętrz nowego domu

Możemy zająć się zarówno wykonaniem projektu aranżacji wnętrz, jak i również jego realizacją.

 

 1. Projekt i wykonanie zagospodarowania terenu wokół nieruchomości

Chętnie zagospodarujemy dla Ciebie również teren wokół domu, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

 1. Formalności związane z technicznym odbiorem budynku

Na koniec zgromadzimy drobiazgową dokumentację niezbędną do wykonania technicznego odbioru budynku przez wskazanych urzędników.

 

 1. Nadzór nad przebiegiem technicznego odbioru budynku

Będziemy również nadzorować fizyczny odbiór domu.

 

Jak widzisz, z naszą pomocą nawet przez moment nie zostaniesz podczas budowy pozostawiony samemu sobie. Co więcej, nie będziemy niepotrzebnie angażować Twojego czasu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest cenny. Oczywiście będzie nam miło, jeśli czasem odwiedzisz nas na budowie, sprawdzając przy okazji, jak postępują pracę. Jednak zrobisz to, tylko jeśli będziesz miał ochotę. Nic na siłę. Jeśli taki proces budowlany to coś, czego szukałeś, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy dla wygody potencjalnych klientów są dostępni codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z realizacją przedsięwzięcia budowlanego z New-House i wskażą dostępne możliwości. Zapraszamy serdecznie!

Kontakt

* - pole wymagane
Tak   Nie
Tak   Nie
Obowiązki informacyjne.