• NewHouse formularz kontaktowy
  • NewHouse 501-131-233
  • Zamknij
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody

    New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

    Wyrażam zgodę na otrzymanie od New-House informacji handlowej nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów.
  • NewHouse Inne projekty


Nasz priorytet to człowiek.
Dla niego projektujemy ponadczasowy dom, tworząc funkcjonalne przestrzenie dostosowane do potrzeb teraźniejszych i przyszłych. Do każdego z klienta podchodzimy indywidualnie
Projektujemy domy w zgodzie ze współczesną estetyką. Wierzymy, że tworzenie czytelnych, estetycznych, prostych, acz wyrazistych form przekłada się na dokładniejszą dokumentacje projektową, łatwiejszą budowę oraz przyjemniejsze użytkowanie i utrzymanie domu.
Projektując budynek, mamy też na uwadze kontekst. Usytuowanie działki, ukształtowanie terenu, krajobraz, kierunki geograficzne oraz prawo lokalne.
Wyróżnikiem naszej pracowni jest projektowanie energooszczędne. Domy kształtujemy w sposób umożliwiający naturalną akumulacje energii słonecznej oraz ograniczenie utraty ciepła z wewnątrz. Dla każdego budynku dobierany jest optymalny zestaw urządzeń technicznych dzięki czemu zachowana jest równowaga ekonomiczna przedsięwzięcia.
Dążymy do doskonałości na każdym etapie projektu. Symbolizuje to ósemka zawarta w nazwie naszej pracowni architektonicznej. Jeśli poszukujecie specjalisty w zakresie aranżacji wnętrz, projektowania domów czy budynków z Warszawy, to zachęcamy do współpracy z biurem.

Portfolio
Zobacz portfolia innych architektów
X