Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Akademia Budowlana

Projekty domów wraz z aktualną wyceną budowy domu

W New House doskonale zdajemy sobie sprawę, że marzenia o własnym domu u zdecydowanej większości osób warunkują kwestie finansowe. Dlatego na naszej stronie internetowej https://new-house.com.pl/ znaleźć można unikalną bazę projektów domów z aktualną wyceną – chcemy, by klienci od początku mieli świadomość, jakie koszty niesie ze sobą budowa wybranego domu i by mogli się do tej inwestycji odpowiednio przygotować!


Czym jest projekt domu z wyceną budowy? Otóż jest to projekt, który zawiera nie tylko plany architektoniczne domu oraz jego wizualizacje, ale także kosztorys budowy, stworzony w taki sposób, by był zrozumiały dla każdego, nie tylko osób z branży budowlanej. Jeśli wycena dotyczy ogólnych kosztów budowy domu, mamy do czynienia z tzw. kosztorysem uproszczonym. Jeżeli natomiast zawiera ona dokładny podział na robociznę, koszty materiałów itp. – mówimy o tzw. kosztorysie szczegółowym.

 


Projekty domów z wyceną – dlaczego warto?


Dlaczego w New House postawiliśmy na projekty domów wraz z aktualną wyceną? Przede wszystkim chcemy upraszczać naszym klientom wszystkie kwestie związane z budową wymarzonego domu, a finanse z pewnością zaliczają się do tych najważniejszych. Po pierwsze – kosztorysu budowy, przynajmniej w postaci uproszczonej, wymagają wszystkie banki udzielające kredytów hipotecznych. Jest to dokument niezbędny, by otrzymać tego typu kredyt, a warto wiedzieć, że wykonanie kosztorysu osobno, przez wyspecjalizowaną w tym osobę lub pracownika banku, kosztuje, i to niemało, bo kilkaset złotych. Zakup projektu domu z wyceną w New House pozwala od razu zaoszczędzić pieniądze i czas, który potrzebny byłby na przygotowanie kosztorysu osobno.


Projekty domów z wyceną dostępne na naszej stronie https://new-house.com.pl/projekty-domow są jednak przede wszystkim korzyścią dla inwestorów. Dzięki nim można szybko oszacować, czy budowa wybranego domu na pewno znajduje się w ich zasięgu finansowym oraz na jakie wydatki na poszczególnych etapach budowy muszą być przygotowani. Co ważne, wyceny naszych projektów domów jednorodzinnych są zawsze aktualne – uwzględniają średnie ceny poszczególnych materiałów, koszty robocizny itp. Dzięki temu klient ma cały czas świadomość, jakie wydatki go czekają.

 


Budowa domu krok po kroku z New House


W New House służymy naszym klientom kompleksową pomocą w całym procesie budowy domu – począwszy od zakupu działki, przez wybór projektu domu, uzyskanie pozwolenia na budowę aż po same prace budowlane.


• Zakup działki – to pierwsza z wielu bardzo ważnych decyzji, które należy podjąć planując budowę własnego domu. Jeśli klient nie jest właścicielem gruntu budowlanego, a dopiero planuje jego zakup, powinien wziąć pod uwagę kilka aspektów dotyczących działki. Ważna jest jej lokalizacja – wiadomo, że te położone w dobrych, prestiżowych i atrakcyjnych lokalizacjach będą z pewnością droższe. Istotna jest powierzchnia oraz kształt gruntu – przyjmuje się, że optymalna wielkość działki potrzebnej do budowy domu to 600-700 m2. Nie można zapominać o takich kwestiach, jak dostęp do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja), ewentualne zalesienie, ukryte instalacje (czasami przebiegają one pod gruntem), a także sprawdzenie w urzędzie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. We wszystkich tych sprawach jesteśmy oczywiście w stanie pomóc.


• Wybór projektu domu – to kolejna bardzo ważna, o ile nie najważniejsza decyzja podejmowana w toku budowy wymarzonego domu. Opcji jest tu kilka. Można zdecydować się np. na jeden z gotowych projektów domów z wyceną, które znaleźć można na naszej stronie -> https://new-house.com.pl/projekty-domow. Dzięki temu klient zyskuje nie tylko gotowy projekt, ale również kosztorys budowy danego domu do stanu deweloperskiego. Pozwala to na oszacowanie nakładów potrzebnych na budowę, a dodatkowo – inwestor nie musi już osobno zamawiać kosztorysu wymaganego przez bank do przyznania kredytu hipotecznego. Oczywiście służymy pomocą jeśli klient chce zdecydować się na inny gotowy projekt domu jednorodzinnego lub zamówić projekt domu na indywidualne zamówienie (wykonany przez naszych architektów lub firmę zewnętrzną). Na wycenę takiego projektu pozwala natomiast przygotowany przez nas autorski kalkulator kosztów budowy domu -> https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.


• Pozwolenie na budowę – po zakupie działki i wyborze projektu domu – parterowego lub piętrowego, nowoczesnego lub klasycznego, z garażem lub użytkowym poddaszem – przychodzi czas na załatwienie wszystkich formalności. Tu również służymy naszą pomocą – po podpisaniu umowy kompleksowo zajmujemy się kwestią zgłoszenia budowy lub uzyskania pozwolenia na budowę (trwa to od 4 do 6 tygodni, czasem jednak dłużej – w zależności od gminy), a także przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z wykonaniem przyłączy: kanalizacji, wody, gazu oraz prądu.


• Budowa – po wszystkich tych etapach można wreszcie przejść do meritum, czyli prac budowlanych. Posiadamy w tym 25-letnie doświadczenie, a na wszystkie wykonane przez nasze ekipy prace udzielamy aż 10-letniej gwarancji. W New House budujemy domy do stanu deweloperskiego lub pod klucz – w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Współpracujemy z doświadczonymi, sprawdzonymi ekipami budowlanymi i wykończeniowymi, co zapewnia ciągłość prac. Charakteryzują nas bardzo atrakcyjne ceny robocizny, jesteśmy w stanie uzyskać wysokie rabaty na materiały budowlane oraz nadzorować proces ich logistyki. Dla inwestorów oznacza to niewątpliwą oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do zlecenia poszczególnych etapów budowy kolejnym ekipom!

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla zdecydowanej większości osób budowa domu to największa inwestycja w życiu. Dlatego na każdym etapie budowy pomocą służą nasi opiekunowie klienta. Więcej informacji dotyczących oferty firmy New House znaleźć można na stronie -> https://new-house.com.pl/. Zapraszamy!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

 

kontakt@new-house.com.pl

+48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.