Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Akademia Budowlana

Dlaczego warto budować dom z firmą?

Budowa domu to skomplikowany proces. Począwszy od wyboru działki, przez projekt, wykonawstwo i wykończenie. Niejednej osobie może to przysporzyć dużo stresu i bólu głowy. Każdy chciałby bowiem zamknąć oczy i następnie zobaczyć przed sobą gotowy dom ze snów. Jedynym sposobem na wsparcie i pomoc podczas budowy domu jest zatrudnienie firmy budowlanej. Specjaliści zajmują się projektowaniem, wybieraniem materiałów, załatwianiem formalności i rozwiązywaniem problemów każdego dnia. Posiadają znacznie więcej doświadczenia niż osoba budująca swój pierwszy dom.

Nie użeraj się z urzędnikami - firma budowlana zrobi to za Ciebie

Aby postawić dom, należy uzyskać szereg pozwoleń i wypełnić wiele formularzy. Zabawa zaczyna się już przy zakupie działki. Musi to być grunt przeznaczony pod budowę domu, a decydują o tym plany zagospodarowania przestrzennego i decyzja o warunkach zabudowy. Przyszły projekt domu musi zgadzać się z wytycznymi dotyczącymi zabudowania działki, które przygotowywane są przez dany urząd gminy. Problem pojawia się w momencie, gdy na wybranej przez Ciebie działce nie można wybudować domu jednorodzinnego. Kompleksowa firma budowlana zajmie się tym za Ciebie, a do tego dopilnuje, by w wybranym przez Ciebie miejscu był dostęp do kanalizacji, wody, gazu i innych mediów.

Projekt od firmy budowlanej

Nie martw się zgodnością projektu z działką. Zanim rozpoczniesz budowę domu, musisz mieć dwa projekty - budowlany i wykonawczy. Ten pierwszy należy złożyć do urzędu, dlatego osoba wykonująca go powinna być sprawdzona, mieć odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Wybierając rzetelną firmę budowlaną, będziesz mieć możliwość skorzystania z gotowego projektu domu z ich bazy lub wykonania projektu indywidualnego we współpracy z architektem. Pamiętaj, że podczas budowania domu mogą pojawić się różne niespodzianki, np. decyzja o wycięciu drzewa na działce lub problem z gospodarką wodną w danym rejonie. Zajmowanie się tym samodzielnie będzie wymagać od Ciebie bardzo dużo energii, a jeszcze więcej czasu.

Zyskaj najlepsze materiały budowlane

Decydując się na budowę domu z pomocą solidnej firmy budowlanej, nie będziesz musiał szukać zaufanej ekipy, zamawiać materiałów w hurtowniach i pilnować, aby wszystko dotarło na czas. Oddając swój przyszły dom w ręce fachowców, zaoszczędzisz sobie również ciągłego nadzoru pracy budowlańców i będziesz mieć gwarancję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Zachowaj spokój umysłu - postaw na sprawdzoną firmę budowlaną, która oferuje kompleksowe usługi budowy domu!

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zachęcamy do kontaktu.

 

kontakt@new-house.com.pl

+48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.